Міжнародний дует: малинський музикант випустив нову пісню з давньою історією

Слова до цієї пісні він написав ще 33 роки тому — коли зустрічався зі своєю майбутньою дружиною

У перший день весни малинський автор та виконавець пісень Михайло Тараскін (TARAS KEEN) презентував нову пісню під назвою «Welcome to Me» (з англ. — Ласкаво просимо до мене). Виконав її спільно з вокалісткою Іриною Радишевською.

Вихід цього твору Михайло Тараскін анонсував ще торік, восени. Тоді він обіцяв, що виконає пісню разом з українською вокалісткою, яка зараз мешкає у Канаді. Розповідав, що пісня буде романтичною і не схожою на його попередні, більш брутальні музичні твори. І врешті, 1 березня реалізував обіцяне.

«Про цю пісню, я напевно розкажу вам цікаву, на мій погляд, історію. 27 березня 1991 року я написав вірш «Welcome to Me», який одразу перетворив у блюзову пісню. Часто грав її своїй дівчині, яка згодом таки стала моєю дружиною. Пройшов час. Настав період власної студії звукозапису «Лещата Рекордз», де ми з товаришем намагалися продюсувати дует «Jack & Diadema».

Беручи участь у конкурсі молодих виконавців від компанії Pepsico, я переробив пісню з блюзової на фанкову. Але вона так ніде жодного разу і не була виконана. Річ в тому, що почався 2014 рік. А замість сьогоднішніх рядків «ледь-ледь торкнуться сутінки очей» тоді було «едва коснётся сумрак твоих глаз». Бррр…! Аж не по собі й моторошно тепре. Але я так довго хотів повернути цю пісню до життя і заспівати її! Мабуть, тому, що там приховані сенси з мого щасливого минулого…» — згадує сьогодні Михайло Тараскін.

Якось йому пощастило познайомитися з вокалісткою кавер-гурту «Komixy» — Іриною Радишевською.

«Більш ідеального голосу, ніж в Іри Радишевської для цього проєкту я й не міг уявити. Але повномасштабна війна знову втрутилась у плани. І тільки тепер, ми цю пісню нарешті записали. Хоча на цей час, Іра вже переїхала у Канаду. Саме тому у лірик-відео ви бачите вулиці Києва і Торонто.

І хоч на цей час клята війна все ще продовжується, але ми живемо. Ми хочемо перемоги і миру. Хочемо весни, хочемо любити, радіти і співати про те у піснях»,  — розповів Тараскін.

У створенні пісні брали участь: TARAS KEEN — музика, текст, вокал; Ірина Радишевська — вокал, відео; Олександр Роговий — саунд, зведення, мастеринг, бас-гітара; Володимир Павловський – гітари; Mаксим Пронь — лірик-відео, монтаж; Богдан Мазурок — обкладинка, дизайн.

У коментарях під піснею на ютюбі користувачі залишають захопливі відгуки.

«Боже! Я тепер і дня не можу прожити без цієї пісні! Чому так мало переглядів і лайків?! Ви чого люди?! Це ж шедевр!»

«Чудовий початок весни. Ніжна мелодія, м’які голоси. Супер дует!!!»

У 2023-ому Тараскін випустив пісню «Фанти (Якби не війна)», сюжет якої розгортається на вулицях Малина до і після повномасштабного вторгнення.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини