Жителька Малина прославляла окупантів: суд виніс вирок

Призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років без конфіскації майна з іспитовим строком три роки

Малинський районний суд Житомирської області розглянув обвинувальний акт разом з угодою про визнання винуватості.

Про це повідомили на сторінці суду.

«Протягом квітня-липня 2022 року обвинувачена на власній сторінці соціальної мережі, яка заборонена в Україні, з мотивів підтримки інформаційних впливів держави-агресорки на шкоду інформаційній безпеці України, здійснила ознайомлення, вподобання, а потім поширення публікацій, у яких містилася глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України, розпочату у 2014 році, а саме представників збройних формувань російської федерації та іррегулярних незаконних збройних формувань», — зазначено у повідомленні. 

Вироком від 16 грудня 2022 року Малинський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості.

Громадянку П. визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст. 436-2 КК України та призначив їй узгоджене сторонами угоди покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років без конфіскації майна з випробуванням, встановивши  іспитовий строк три роки.

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції упродовж місяця.

Як писав MALYN.MEDIA, обвинувачена поширила щонайменше 24 тексти, у яких міститься глорифікація (прославлення) осіб, які здійснювали агресію рф проти України, представників збройних формувань ворога.


Актуальні Житомирські новини на сайті ukr.net

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини