У Малині судили чоловіка за секс з неповнолітньою: дівчина чекає на дитину

Потерпілій ще не має 16 років. Підсудного виправдали — через доброчесність

Днями перед Малинським районним судом постав чоловік, який має стосунки з дівчиною підліткового віку. Зараз вона вагітна і виправдовує батька своєї дитини. Каже, що між ними розпалилися почуття.

Про це йдеться у вироку суду.

Про підсудного відомо небагато. Він немісцевий, родом з села Кам`янка, що на Олевщині, неодружений, із середньо-спеціальною освітою. Раніше проблем із законом не мав. Через цей випадок йому інкримінують сексуальні стосунки з дитиною, яка не досягла 16-річного віку. Це 155 стаття Кримінального кодексу, частина перша, яка передбачає покарання до 5 років обмеження чи позбавлення волі.

Так, слідством встановлено, що у липні минулого року обвинувачений прийшов додому до потерпілої, де все й сталося. При чому — про те, що його супутниці ще немає 16 – він достеменно знав. У матеріалах суду не зазначається, хто саме звернувся у поліцію…

Але вже у залі суду стали відомі нові обставини. Зокрема, потерпіла звернулася до суду з клопотанням звільнити її кривдника від відповідальності.

Дівчина розповіла, що познайомилася з цим хлопцем ще на початку літа 2022-го. Після знайомства між молодими людьми виникли почуття. Ба більше – з липня минулого року проживає з потерпілою та як тільки їй виповниться 16 – поведе під вінець.  Потерпіла також розповіла, що чекає від підсудного дитину. Зараз вона навчається на першому курсі Малинського професійного ліцею.

Запевнила, що чоловік дбає про їхній спільний побут, визнає дитину та точно готовий одружитися з нею. Запевнила, що претензій до нього немає.

Експертиза також підтвердила, що дівчині не завдали моральної травми. З її здоров’ям також все в порядку.

До матеріалів додали характеристику про підсудного, яку підписав депутат Малинської міської ради. Там йдеться про те, що обвинувачений адекватний, не конфліктний, поганих звичок немає, веде активний спосіб життя…

Суд вивчив усі нюанси цієї історії й вирішив закрити справу — у зв’язку зі зміною обставин та доброчесністю підсудного.

Актуальні новини та активні дискусії на телеграм-каналі MALYN.MEDIA

Читайте також — У Малині судили закарпатця, який пів року жив у чужому будинку: паркан розібрав на дрова

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини