Суд виправдав екскерівника Житомирської митниці: підозрювали у розтраті майна в особливо великих розмірах

Сергію Грінчуку загрожувало до 12 років тюрми, але суд першої інстанції не побачив достатньо доказів

Корольовський районний суд Житомира виправдав колишнього керівника Житомирської митниці ДФС Сергія Грінчука. Мова йде про реконструкцію міждержавного автомобільного пункту пропуску через державний кордон України на кордоні з Білоруссю — «Майдан Копищанський».

Про це з посиланням на вирок суду повідомило Житомир.інфо.

Грінчука звинувачували у розтраті державного майна в особливо великих розмірах і судили за ч.5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Грінчуку вдалося уникнути порання: суд не побачив достатньо доказів про його винуватість.

За матеріалами справи, восени 2018 року фігурант надав усну вказівку підлеглому провести тендерну закупівлю робіт та послуг з реконструкції пункту пропуску «Майдан Копищанський». Але відповідно до висновку експерта «Реконструкція міждержавного автомобільного пункту пропуску «Майдан Копищанський»: влаштування службових модулів для спільного контролю (митний та прикордонний) пункту пропуску «Майдан Копищанський» не відповідає вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва». Фактично виконані роботи відсутні.

«Визначені проектно-кошторисною документацією та первинною звітною документацією обсяги та вартість робіт не відповідають фактично виконаним. Сума завищень складає 732 108 грн 68 коп.», – зазначалося в обвинуваченні прокуратури.

Сергій Гринчук в суді свою винуватість в інкримінованих діях не визнав повністю. Суд визнав докази прокуратури недостатніми, а факт заподіяння ним матеріальної шкоди державному бюджету – недоведеним.

Зокрема, йдеться про те, що в самому обвинувальному акті не зазначено, що він мав користь з цього тендеру…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини