Справа про вбивство хлопчика у Радомишлі: адвокатка одного з підозрюваних заявляє про тиск на її підзахисного

Свідчення підозрюваних різняться

Чергове судове засідання про вбивство та поранення дітей, яке сталося на початку березня 2022 року в Радомишлі, 25 жовтня розпочалось з допиту підозрюваного Віктора Ільченка. Чоловік взявся розповідати свою версію подій, як став керівником тамтешньої варти, звідки у нього взялася зброя та як познайомився з іншим підсудним у справі, військовим Олександром Юрком.

Про це в сюжеті Житомир.info.

Хронологія трагічної події, яку озвучував обвинувачений Ільченко, викликала неоднозначні реакції на обличчі адвокатки Юрка.

Свою поведінку правозахисниця пояснює тим, що ані вона, ані її підзахисний не згодні з поясненнями Ільченка. Мовляв, в них є чимало невідповідностей.

Адвокатка О. Юрка бачить багато невідповідностей у свідченнях іншого підозрюваного

«Ми будемо розповідати, як воно було. У мене немає такої позиції, що є якась необхідність виправдовувати Олександра, бо ми визнаємо вину. Наше бажання розказати, як було насправді. Хто збирав гільзи, в який момент хто надавав допомогу, чому викликали «швидку» інші особи, якщо людина пішла в машину забрати аптечку, чому вона не викликала швидку та поліцію? Дуже багато питань», – пояснює адвокатка Олександра Юрка Катерина Кулініч.

НА ТЕМУ: У Радомишлі гра у війну закінчилася смертю підлітка: прийняли за диверсантів

Окрім того, додає адвокатка, незрозумілим залишається, як Ільченко взагалі став керівником Радомишльської варти і хто його уповноважив займатися затриманням ДРГ.

«Чому саме якийсь пан з міста Києва вирішив бути керівником варти, хто він такий і чому взагалі люди, які його не бачили жодного разу, чому вони йому підчинялися. Чому, не встановивши особу, не дізнавшись, які є навички у Юрка і хто він взагалі такий, йому просто надають зброю. Чому не подзвонили в поліцію, а пішли самі. Дуже багато питань. І хто взагалі надав йому право затримувати когось», – додає адвокатка Олександра Юрка.

Разом із тим, Катерина Кулініч підтвердила інформацію, що на її підзахисного Юрка здійснювався тиск з боку підозрюваного Ільченка.

«Є заява, вона подана і зареєстрована. Тілесних ушкоджень ми не заявляли. Ми заявляли про моральний тиск, фізичні погрози щодо розправи і про те, що пан Ільченко наполягає на тому, щоб Юрко змінив адвоката. Мені здається, що Юрко не планує змінювати адвоката, а ми будемо захищатися до кінця», – наголошує правозахисниця.

Відео Житомир.info

Натомість Ільченко усе заперечує.

«Це просто наклеп і брехня. Я вчора, будучи на апеляційному суді, почув репліку від прокурора, що, виявляється, я якось там здійснював тиск на когось і він навіть вскрив собі вени, про що є справка з якоїсь санчастини. Я того не розумію, це все наклеп», – говорить обвинувачений Віктор Ільченко.

НА ТЕМУ: Вбивство підлітка у Радомишлі: у Житомирі суд розпочав розгляд резонансної справи. ВІДЕО

Зрештою, цим питання вже займається слідство. А щодо головної справи, в якій проходять обоє обвинувачених, суд оголосив перерву. Допит підозрюваних у Корольовському районному суді Житомира планують продовжити 11 листопада 2022 року.

Нагадаємо, на засіданні 29 вересня Корольовський райсуд Житомира лишив під вартою обвинувачених у розстрілі дітей в Радомишлі, але в різних установах: Ільченко – в СІЗО, а Юрко – на гауптвахті.

Засідання 7 жовтня почалося з клопотання сторони захисту щодо заборони висвітлювати справу журналісту місцевого видання. Також на засіданні суд визначив порядок слухання справи.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини