На Київщині викрили зловмисників, які фальшували ліки проти тяжких хвороб

Деякі з препаратів, які виявили у фальшувальників, на сайтах офіційних виробників оцінюються у 5-9 тисяч доларів США за упаковку

Правоохоронці викрили злочинців, які фальшували та у значних кількостях збували фальсифіковані лікарські засоби від тяжких хвороб – раку, гепатиту В та інших.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Вийти на злочинне угрупування, більшість членів якого були іноземцями, вдалося під час кримінального провадження, яке розпочали за повідомленням Департаменту оперативно-розшукової діяльності Адміністрації Держприкордонслужби України.

У рамках розслідування проведено обшуки у м. Києві та Київській області на об’єктах нерухомості, де ймовірно підроблялись та зберігались лікарські препарати. Також проведено обшуки за місцями проживання учасників угруповання та в транспортних засобах.

Вилучено мобільні термінали, ноутбуки, банківські карти, чорнові записи, складники до лікарських засобів – наклейки голограм та QR-кодів, приладдя для склеювання упаковок, незаповнені лікарські рецепти, 280 найменувань дороговартісних лікарських засобів іноземного виробництва – понад 16 тис упаковок. Також у членів угруповання вилучено близько 300 тис доларів США в різних валютах.

За попередніми даними, сума вилучених лікарських засобів за цінами фармацевтичного ринку України складає близько 62 млн грн. Деякі з препаратів, які виявили у фальшувальників, на сайтах офіційних виробників оцінюються у 5-9 тисяч доларів США за упаковку.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини