Малинський суд оштрафував чоловіка, який побив та покусав дружину

Причиною сварки став «словесний конфлікт»…

Цього тижня Малинський районний суд розглядав справу домашнього насилля. Судили жителя Недашківського старостинського округу, який під час сварки побив та покусав свою 33-річну дружину. Жінка звернулася до правоохоронців і поліція відкрила кримінальне провадження. Домашній тиран відбувався невеликим штрафом.

Про це йдеться у вироку суду від 18 червня.

1 червня цього року у нього з дружиною виник, як зазначають у матеріалах суду, «словесний конфлікт».

Він схопив жінку рукою за волосся та завдавав ударів коліном в обличчя. Після цього обоє впали на землю, де чоловік почав кусати дружину по різних частинах тіла. Вкусив за вилицю, ліву руку, за ділянку передпліччя та кисті, прокусив зубами фаланги пальців лівої руки.

За висновками експерта, потерпіла отримала побої легкого ступеня… Зокрема, садна кільцевої форми в ділянці лівої вилиці, синці на фоні описаного садна, чотири синці лівого передпліччя, два кільцеві садна на лівому передпліччі, по одному синцю по всій поверхні фаланг першого і третього пальців лівої кисті, три садна на кінцевій фаланзі третього пальця лівої кисті, синець в проєкції кута нижньої щелепи…

Свідком бійки стала неповнолітня дитина (сім’я, до речі, багатодітна). А відбувався інцидент неподалік будинку, в якому вочевидь мешкає пара, – деталі не уточнюють.

У Недашківському старостинському окрузі чоловікові дали не посередню характеристику. Кажуть, що він тривалий час ніде не працює. Його також помічали неодноразово напідпитку. Але мешканці села на нього не скаржаться. На обліку у нарколога чи психіатра також не перебуває.

Суд в результаті оштрафував чоловіка і призначив йому штраф – за побиття дружини він повинен сплатити 850 грн. Судили за ч.1 ст. 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження).

Зазначимо, що систематичне вчинення умисного легкого тілесного ушкодження (тобто 3 і більше разів) може бути кваліфіковане за статтею 126-1 Кримінального кодексу. І передбачає вже суворіше покарання:

Громадські роботи на строк від 150 до 240 годин.

Арешт на строк до шести місяців.

Обмеження волі на строк до п’яти років.

Позбавлення волі на строк до двох років.

По темі: У Малині судила чоловіка: побив неповнолітнього, бо той світив ліхтариком в обличчя

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини