Хотіли втричі дорожче продати танкові двигуни для ЗСУ: у Житомирі викрили ділків

Двигуни, які коштували 24 млн, оцінювали у 77 мільйонів гривень

У Житомирі викрили ділків, які хотіли втридорога продати для Міноборони 80 танкових двигунів. Відомо, що за схемою стоять — представники одного з вітчизняних підприємств. Двигуни, які коштують 24 млн грн, оцінили у  77 мільйонів, тобто у понад три рази дорожче.

Про інцидент повідомляє СБУ.

«Правоохоронці своєчасно заблокували оборудку і тим самим запобігли розтраті бюджетних грошей в особливо великих розмірах», – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків житомирського складського приміщення у фігурантів вилучили танкові двигуни, на яких вони збирались привласнити державні кошти. Також знайшли прилади нічного бачення та інші комплектуючі для бронетехніки.

Власники цього майна намагались довести його законне походження, надавши копії відповідних документів, однак під час розслідування їхню цю версію спростували На виявлені двигуни та військове обладнання наклали арешт, їх передали на відповідальне зберігання до державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод».

Арештоване майно згодом передали ЗСУ. «Бізнесменам» загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Триває розслідування.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини