Першу ділянку Київської обхідної дороги будуватиме компанія із США

Це 18-кілометровий відрізок між трасами Київ – Ковель та Київ – Чоп

Найбільша будівельна компанія зі США Bechtel Overseas Corporation будуватиме першу 18-кілометрову ділянку майбутньої обхідної дороги навколо Києва.

Про це у Facebook повідомив «Укравтодор».

Як зазначається, американська компанія перемогла у конкурсі, який проходив у три етапи, з ціновою пропозицією в 5,3 млрд грн.

Йдеться про будівництво 18-кілометрового відрізка між трасами М-07 Київ – Ковель – Ягодин та М-06 Київ – Чоп.

На цій ділянці підрядник має побудувати нову дорогу І категорії, з мостами, шляхопроводами, біопереходами для тварин та естакадою.

За проєктом, на першій черзі КОД будуть обладнані відкриті автостоянки, майданчики «зважування-у-русі» WIM, шумозахисні екрани та сучасне освітлення.

Будівництво автобану розпочнеться одразу після укладання договору.

Схема руху та прогнозований трафік

Компанія Bechtel Overseas Corporation була заснована у США в 1898 році і є світовим лідером у галузі інжинірингу, закупівель та будівництва. З моменту заснування Bechtel збудувала вже понад 24 000 км доріг у 160 країнах.

КОД протяжністю 149,8 кілометра обійдеться платникам податків у 85 мільярдів гривень – це буде найдорожчий у Європі об’єкт. Також стало відомо, що Київська обхідна дорога «йде» просто лісами. Знищити можуть щонайменше 42 тис. дерев. На Київщині вже вилучили перші приватні ділянки під будівництво.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини