Київська обхідна дорога візьме початок на трасі Київ-Ковель

Мегапроєкт Укравтодору планують реалізувати протягом 4 років.

Проєкт будівництва Київської обхідної дороги є частиною ВКАД, що передбачає спорудження так званого «напівкільця» загальною протяжністю близько 150 км, — повідомляє пресслужба Державне агентство автомобільних доріг України.

КОД з’єднає автомобільні дороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. Далі об’єднає автомобільні дороги Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари.

Як проходитиме КОД

  • перша ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса протяжністю 35,2 км;
  • друга ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп протяжністю 18,1 км;
  • третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка протяжністю 22,9 км;
  • четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів протяжністю 25,7 км;
  • п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків протяжністю 9,7 км.
Схема руху та прогнозований трафік

У серпні 2020 року Служба, як замовник проєктування КОД розпочала роботу з розроблення проєктної документації п’яти ділянок.

Перші дві ділянки вже проєктуються, у березні 2021 було оголошено тендер на проєктування ще двох ділянок – наразі триває подання пропозицій.

Тендер на проєктування останньої ділянки оголосимо найближчим часом. Вже влітку 2021 року матимемо проєкти перших ділянок та зможемо почати будівництво першої черги КОД.

Таким чином, за 4 роки маємо можливість завершити КОД повністю та розвантажити столицю від транспорту, а для транзитного транспорту створимо комфортні умови проїзду нашою країною.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини