«Онур» відремонтує 16 км дороги Малин-Кочерів за 356 млн грн

Йдеться про поточний ремонт 15,5 км дороги Т-06-08 Малин–Кочерів

Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала угоду з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на поточний середній ремонт 15,5 км автомобільної дороги. Вартість укладеної угоди 355,8 млн грн.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 14 лютого на ресурсі ProZorro., пише Житомир.інфо.

За умовами тендерної документації, підрядник має відремонтувати дорогу Т-06-08 Малин–Кочерів на ділянках км 47+665 – км 48+644, км 31+335 – км 45+765 (між населеними пунктами Радомишль, Поташня, Кочерів) до кінця 2023 року. Також у вартість закупівлі входить і розробка проєктної документації. Джерело фінансування – державний бюджет України.

Очікувана вартість закупівлі становила 363,5 млн грн. Свої пропозиції на участь у торгах подало три учасники. Тендерний комітет у всіх фірм знайшов невідповідності у документації, однак надав можливість їх усунути.

19 січня 2022 Служба автомобільних доріг у Житомирській області провела відкриті торги. Участь у них взяло: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» з остаточною пропозицією у 355,8 млн грн, ТОВ «Ростдорстрой» з остаточною пропозицією у 357,7 млн грн та ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» з остаточною пропозицією у 363 млн грн.

11 лютого 2022 року Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала угоду з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» зареєстроване в Києві по вулиці Саперно-Слобідська. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 2,2 млн грн. Власниками фірми є громадяни Туреччини Іхсан Четінджевіз та Онур Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон.

Читайте також – Міст через Іршу і проспект Машинобудівників: які дороги запланували відремонтувати цього року.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини