«Об’єкт незавершеного будівництва» Банкнотно-монетного двору у Малині продали знизивши ціну на 50 відсотків

Це була вже третя спроба продажу

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях провело аукціон з продажу об’єкта незавершеного будівництва – будівлі цеху з виготовлення захищеного паперу у Малині.

Вперше цю недобудову виставили на аукціон 29 квітня цього року.

«Об’єкт незавершеного будівництва – Будівля цеху з виготовлення захищеного паперу (відділення переробки паперу і розпуску целюлози блок №2) за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Малин, вул. Приходька, 62-б. Балансоутримувач – Банкетно-монетний двір Національного банку України. Будівництво об’єкта незавершеного будівництва здійснювалося в період 1994-1996 роки. Об’єкт розташований поруч з ПАТ «Малинська паперова фабрика – Вайдманн». Загальна площа 6186,4 кв.м, кількість поверхів – три; фундамент – з/бетонні блоки; стіни, перегородки, перекриття – з/бетонні плити; підлога – бетон; покрівля – руберойд; комунікації та інженерні мережі відсутні. Рівень будівельної готовності: 81,8%. Площа земельної ділянки 1,4260 га», – йдеться в описі лота.

Стартова ціна становила 2 млн 202 тис. 434,37 грн. Торги були заплановані на 19 травня 2023 року, але не відбулися через відсутність заявок.

Об’єкт знову виставили на аукціон, знизивши ціну на 50% – до 1 млн 101 тис. 217,19 грн.

На торги, які проходили 29 травня, заявки подали двоє учасників: ТОВ «Міжнародний центр “Століття”» з початковою пропозицією 1 млн 250 тис. грн та ТОВ «Логістична компанія Сам» з пропозицією 1 млн 101 тис. 220 грн. За результатами трьох раундів аукціону переможцем стало ТОВ «Міжнародний центр “Століття”» з пропозицією 1 млн 800 тис. 001 грн, що на гривню більше, ніж у конкурента. Станом на ранок 1 червня очікується опублікування протоколу торгів.

ТОВ «Міжнародний центр “Століття”» зареєстроване в селі Гутянське Малинського району Житомирської області у 2009 році, статутний капітал – 4 млн 60 тис. 500 грн, основний вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Власником фірми є громадянин Китаю Дуан Сяо Пен, який зареєстрований в Україні та проживає у Києві.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини