Про життя: Ти – єдина людина, яка може вирішити всі свої проблеми

Єдине, що тобі потрібно, — це навчитися цінувати своє життя більше, ніж його цінують інші.

Кожного ранку, прокидаючись, ти занурюєшся у вир життя,  нескінченного у своїх проявах, де безліч можливостей та потенціалів.

Якщо ти народився у цей світ, значить ти потрібен йому, ти частина цілого.

Як легко втратити себе, розчинившись  в чужому житті, і як не просто знайти шлях до себе, щоб створювати себе кожного дня з любов’ю та ніжністю.

Осінній Малин, 2023

Твоє справжнє життя почнеться в той момент, коли  ти якось прокинешся і усвідомиш, що  іншого життя в тебе немає. Маєш те, що маєш, — це  як відчуття безвиході та відчаю, але саме це дозволить тобі почати жити своє життя, здобуваючи свої досвіди, рухатися в своєму напрямку, приймати свої рішення і головне — брати відповідальність за все.

Ти зрозумієш, що твої близькі та рідні не зміняться від одного твого бажання, як не старайся. Ти зрозумієш, що люди мають право бути тим ким вони є, бо кожен на своєму етапі розвитку. Ти без претензій зможеш подивитися на своє дитинство, на те, що дали тобі твої батьки, бо це не виправити – це просто частина твого минулого і це те, що вибрала твоя душа для своїх досвідів.

Осінній Малин, 2023

Крім тебе ніхто не розбере твої внутрішні завали і не упорядкує весь безлад в голові. Ніхто крім тебе не попіклується про твої душевні рани і не дасть тобі відчуття спокою та впевненості. Зникне стан жертви, бо ти усвідомиш, що ніхто крім тебе не впливає на твою реальність.

Це і буде справжнє життя, без жодних  гарантій, зі своїми штормами та штилем, викликами та здобутками, де ти маєш залишатися живим та чутливим, тим,  хто вміє проявляти, дарувати любов та тепло у цей Світ.

Осінній Малин, 2023

Ти – єдина людина, яка може вирішити всі свої проблеми, знайти рішення і вихід з безвиході. Тільки ти можеш знаходити приводи для радості та інтересу в житті.

Ти вже не будеш залежати від зовнішніх факторів, бо усвідомиш свою відповідальність та силу.

Ти – єдине, що створює та відображає твій Світ.

Прийде час і тобі не потрібно нікому нічого доводити…. не потрібно виправдовуватися, що не відповідаєш чиїмось очікуванням… а ще ба більше – не потрібно шукати чийогось дозволу, щоб розслабитися і жити так, як тобі подобається…

Головне, що ти вже прекрасна (-ий) та ідеальна (-ий) така (-ий) як є!

Будь собою та насолоджуйся СВОЇМ життям!))

P.S.Любов цього Світу через об’єктив мого фотоапарата)

Юлія Плотницька
Юлія Плотницька
Авторка з Малина. Пишу з любов'ю історію свого життя та фотографую – так, як відчуваю.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини