Житомиргаз нагадує про потребу перевіряти внутрішні газові мережі

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку

Кожен витік у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю. Без регулярного обслуговування стан газових мереж погіршується, втрачається щільність і герметичність.

Про незадовільний стан внутрішніх газових мереж Житомирщини свідчить збільшення кількості викликів аварійно-диспетчерської служби. Зокрема 90% заявок від населення пов’язані з витоками газу.

Для уникнення аварійних ситуацій та безпечного користування природним газом власнику помешкання буде достатньо раз на рік забезпечити фахову діагностику газових мереж та обладнання. Для цього варто звернутися до спеціалістів, які мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт.

АТ «Житомиргаз» надає послугу технічного обслуговування мереж будь-яких об’єктів, зокрема, і обслуговування мереж, безпосередньо, у квартирі чи будинку. Вартість цієї послуги залежить від кількості побутових приладів, їх потужностей, відключаючих пристроїв, наявності будинкового регулятора тиску і стартує від 300 грн на рік.

Систематичне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж дасть змогу на 100% бути впевненими, що газові прилади працюють стабільно та надійно. Довірте перевірку газових мереж професіоналам – і однією тривогою буде менше.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж можна у відділі технічного обслуговування АТ «Житомиргаз», а також на 104.ua.

Бережіть себе та своїх рідних!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини