На Житомирщині збільшать кількість екзаменаційних центрів для складання мультипредметного тесту

Замість чотирьох їх буде 10. Малин поза списком

Для складання влітку 2023 року національного мультипредметного тесту, який тимчасово проводять замість ЗНО, на Житомирщині збільшать кількість екзаменаційних центрів.

Про це розповіла заступниця директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

За її словами, тимчасові екзаменаційні центри це спеціально обладнані комп’ютерні класи на базі закладів загальної середньої чи вищої освіти. Торік в Житомирській області тестування відбувалося в чотирьох містах: Житомирі, Бердичеві, Звягелі та Коростені.

«З огляду на воєнну обстановку та віддаленість пунктів тестування для багатьох дітей це ускладнювало завдання. Цей досвід врахований, і цьогоріч тимчасові екзаменаційні пункти будуть створені також в Овручі, Олевську, Чуднові, Андрушівці, Баранівці та Ємільчиному», – каже Людмила Марцева.

З її слів, тимчасові екзаменаційні центри працюватимуть орієнтовно з п’ятого червня десять днів по дві зміни. В тому ж червні і на початку липня пропонується провести додаткову сесію.

«Сподіваюсь, що той стан, що буде на п’яте червня, дозволить це зробити, – каже Людмила Марцева. – Ми вже мали розмову з керівниками відділів освіти і директорами шкіл, знаємо, яка у них база, яка потужність. Обов’язкові умови: підготовлене сховище, надійний інтернет, додаткове джерело електропостачання».

За словами заступниці директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, сертифікати національного мультипредметного тесту за 2022, так само, як і сертифікати ЗНО 2020-2021 років, що з якихось причин не були використані для вступу до вишів, залишаються дійсними.

Також можна буде зареєструватись на цьогорічне тест за предметами, з яких є бажання підвищити результат або потреба доскласти, каже Людмила Марцева. Вода додає що це нововведення мають деталізувати нормативні документи, котрих на час проведення ефіру ще не було. А потребу щось перездати чи доскладати, умови вступу до вишів, теж наразі поки що не визначені.

Відео: Суспільне Житомир
ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини