За рахунок чого пластикові вікна є міцними та стійкими? Пояснюємо

Про те, що є важливим, але ви його не бачите

Вікна ПВХ (вікна полівінілхлоридні) — це світлопрозорі конструкції, що складаються з пластикового профілю, склопакета та віконної фурнітури.

А що ж всередині?

Хіба пластик може бути достатньо міцним? Авжеж, так, але при умові…

НЕОБХІДНОЮ СКЛАДОВОЮ Є АРМУВАЛЬНИЙ ПРОФІЛЬ

Саме завдяки цьому елементу конструкції набувають жорсткості, здатності переносити великі механічні навантаження.

«Армір» — це елемент зі сталі, який встановлюється у середину пластикового профілю.

Він робить раму стійкою до механічної дії, сильних поривів вітру, різких перепадів температури. Крім того, армування вікна забезпечує надійне закріплення деяких елементів фурнітури, віконних петель. Таке кріплення запобігає вириванню петель та їх провисанню. До армування закріплюють імпости та інші елементи металопластикової конструкції.

Без армування склопакети досить швидко вийдуть з ладу, характеристики їхньої міцності та ізоляційні властивості істотно погіршаться. Стулки гарантовано провиснуть, з’являться протяги (навіть при закритому вікні!), значно порушиться геометрія віконного отвору. Можлива деформація рами, вихід із ладу фурнітури.

Отже, армування — обов’язкова умова довговічності пластикових вікон.

Армування для вікна – як скелет для людини

ЯКИМ БУВАЄ АРМУВАННЯ ВІКОН

Найбюджетніший варіант — L-подібне армування з товщиною металу 1.2 мм. Зазвичай його використовують у конструкціях, де нема високих вимог до енергоощадження і їх встановлюють в холодних приміщеннях або у вікнах з невеликим розміром. Головним критерієм при виборі такого вікна є невисока ціна.

Компромісний варіант — П-подібне армування з товщиною металу 1.2 мм. Поширений тип армування для невеликих вікон у середньому ціновому сегменті.

Найкращий варіант — П-подібне армування з товщиною металу 1.5 мм. Таке армування є надійним для більшості віконних конструкцій. У ламінованих вікнах від виробника «Завод СТЕКО» таке армування встановлено за замовчуванням і понизити його до дешевшого варіанту неможливо.

Для спеціальних конструкцій — КВАДРАТНЕ армування з товщиною металу 1.5 мм. Таке армування є надійним для навантажених конструкцій. Воно встановлюється за замовчуванням у металопластикових дверях СТЕКО. Також його можна встановити у великогабаритні металопластикові вікна.

Є типи армування з товщиною металу 2 мм, але залишимо його поза увагою, оскільки воно використовується в індивідуальних проєктах, і доволі рідко.

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ ПІД ЧАС ПРОРАХУНКІВ НА ТИП АРМУВАННЯ

Компанія DOMINO є офіційним представником виробника металопластикових конструкцій «Завод ВІКНА STEKO» у Малині.

У наших комерційних пропозиціях завжди вказаний тип армування. Якщо конструкція має критичні розміри, ми можемо запропонувати варіант з покращеним типом армування — це здорожчує замовлення, але, можливо, це не буде критично для вашого бюджету.

Телефонуйте нам і ми порахуємо ваше вікно — 098 01–20–999.

Або завітайте в офіс за адресою м. Малин, вул. Грушевського, 6 (Будинок побуту, 1 поверх).

Компанія DOMINO — представник заводу “Вікна Стеко” у Малині

«Завод ВІКНА STEKO» на сьогодні пропонує дві серії профільних систем.

Профільні системи STEKO S серія — розумний вибір за кращу ціну. Найкраще співвідношення ціна-якість.

Профільні системи STEKO IDEAL — вікна з німецького профілю Aluplast в покращеній базовій комплектації — фурнітура MACO, армування з товщиною. металу не нижче 1.5 мм, енергоефективні склопакети з товщиною 40 або 44 мм.

  • ВІКНА STEKO у МалиніDOMINO-art.net
  • 098 01-20-999 (tel/viber)
  • 050 221-88-02 (tel)
  • вул. Грушевського, 6 (Буд. побуту – 1 пов.)

У нас також: міжкімнатні двері «Новий стиль» та «Корфад», жалюзі вертикальні та горизонтальні, рулонні штори.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини