Вчасні розрахунки за розподіл газу дозволять безперебійно провести опалювальний сезон

Саме кошти, які сплачують клієнти за доставку, — головне джерело функціонування та фінансування газорозподільної компанії, встановлене державою

На кошти з доставки забезпечується цілодобова робота екстреної служби 104 та можливість споживача звернутися на 104, аби запобігти аварійній ситуації. Також це  утримання в робочому стані 366 тисяч км розподільних мереж Житомирської області, які потребують постійного догляду та фінансових вливань.

Також плата за розподіл — це щоденні ремонти, обхід десятків кілометрів мережі, контроль та модернізація газорегулювального обладнання. І головне — підтримання та регулювання в режимі 24/7 необхідного тиску газу в мережі, аби газ надходив до споживачів під необхідним «побутовим» тиском.

Тому плата за розподіл або доставку газу — це інвестиція кожного в безпечне газоспоживання і можливість мати газ 24 години на добу.

Сплачувати за рахунками, які надходять від АТ «Житомиргаз», потрібно сплачувати до 20 числа кожного місяця зручним для вас способом:

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини