У 2022 році Житомиргаз спрямував 3 млн грн на допомогу ЗСУ

Також 72 газовики служать у лавах захисників

Газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз» від початку повномасштабного вторгнення російських загарбників активно допомагає військовим. У 2022 році на потреби армії газорозподільна компанія закупила та передала спорядження, оргтехніку, харчі, медикаменти, засоби зв’язку, паливно-мастильні та будівельні матеріали.

Крім цього підприємство відправило у зону бойових дій та до територіальної оборони 15 автомобілів, комплекти зимової гуми, камуфляжний одяг, побутову техніку та необхідні інструменти.

Також газовики передали своїм мобілізованим колегам та їхнім побратимам пічки-буржуйки більш ніж на сто тисяч грн.

Пічки виготовили на українському заводі RGCProduction. Вони придатні до використання як у бліндажах, так і в приміщеннях та допомагають нашим захисникам зігріватися, готувати їжу та сушити одяг.

А щоб військовим було легше відстежувати ворога у нічний час та за будь-яких погодних умов газовики передали на фронт спецобладнання – тепловізійні приціли.

Окрім того, АТ «Житомиргаз» разом із газорозподільними компаніями, що працюють під брендом РГК, долучилося до придбання безпілотника.

БПЛА ТОР здатен виконувати як розвідувальну, так і ударну функції, оснащений безшумним електричним двигуном, а ще функцією автоматичного повернення. Сталева «пташка» вже у військового підрозділу та передає палкі вітання окупантам від газовиків.

У газорозподільній компанії вдячні кожному захиснику та захисниці за можливість працювати у тилу та забезпечувати сталу роботу підприємства критичної інфраструктури. АТ «Житомиргаз» й надалі продовжуватиме підтримувати Збройні сили України, щоб допомогти наблизити перемогу та мир в Україні!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини