Стратегії та інструменти у торгівлі на криптоплатформах

Кожен гравець крипторинка може торгувати за певною стратегією, орієнтуючись на те, скільки коштує Біткоін або інша монета. При цьому слід враховувати власні цілі та методи аналізу. Динамічність криптоіндустрії – це можливість швидкого примноження капіталу. Але не варто забувати і про ризики, що виникають через непередбачуваність поведінки ціни криптовалют на сайті бірж. Крипторинок вимагає від користувачів швидкого прийняття рішень, щоб встигнути зреагувати на нову ситуацію.

Популярні стратегії для заробітку на криптовалютах

Криптоплатформа – це місце, де ви можете реалізовувати ваші торгові та інвестиційні плани. При виборі стратегії рекомендується враховувати частоту проведення операцій:

  • Скальпінг – схема короткострокової торгівлі, за якої потрібно утримувати позиції не більше кількох хвилин. Біржа Біткоіна та інших криптовалют дозволяє заробити на великій кількості угод з мінімальним прибутком з кожної, що досягається за рахунок короткочасних коливань ціни.
  • Денний трейдинг – відкривати позиції у рамках стратегії слід протягом одного торгового дня. Побудувати дохід на криптовалютній біржі можна через коливання цінового графіка XRP, BTC або іншої крипти в межах кількох годин.
  • Свінг-трейдинг – утримання позицій здійснюється протягом кількох днів чи тижнів. Якщо ви не хочете постійно відслідковувати, як себе веде XRP/Ripple або інша криптовалюта, то свінг-трейдинг оптимально підійде. У цьому випадку ви зможете використовувати більші коливання курсу монети для заробітку.
  • Позиційна торгівля – за такої стратегії інвестори намагаються добре заробити від довгострокових вкладень. Утримувати позиції можна тижнями, місяцями чи навіть роками в очікуванні зростання курсу Біткоіна до долара чи інших активів.

Які існують види торгівлі криптовалютами на біржі?

Стратегії можуть відрізнятися не тільки за часовими інтервалами, але також за методом аналізу та проведення біржових операцій. На Ріпл курс, як і на інші монети, дозволяє отримувати прибуток такими способами:

  • Ринковий арбітраж – при такому варіанті трейдер отримує заробіток з різниці котирувань на різних платформах. Задача користувача – купити актив дешевше на одній криптовалютній біржі, а продати на іншому майданчику за вищим курсом.
  • Автоматизована торгівля – використання програмних роботів, які торгують за заданими параметрами. Боти дають змогу виключити людський фактор. Це особливо актуально для великої кількості угод або за необхідності миттєвої реакції на те, по скільки Біткоїн або інша крипта торгується на ринку.
  • Трейдинг по сигналах – торгівля з орієнтиром на рекомендації досвідчених гравців чи сервісів, які вказують на сприятливі умови для закриття угод.
  • Маржинальна торгівля – використання позикових грошей, щоб збільшити обсяги торгівлі та розмір потенційного прибутку. Як правило, кредитне плече доступне від х2 до х100 на суму депозиту.
  • Ф’ючерси та опціони – фінансові продукти на світових та українських криптовалютних біржах для купівлі/продажу активів у майбутньому за заздалегідь обумовленою вартістю. Такі інструменти особливо популярні для хеджування ризиків та спекуляції на коливаннях курсів.

Початківцям варто починати з тренувального рахунку, щоб протестувати стратегії без реальних збитків. Знаючи основні принципи криптоторгівлі, ви зможете діяти на ринку більш виважено, навіть за умов сильної волатильності.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини