Смартфон iPhone 15 Pro Max – новинка 2023 року з унікальними оновленнями

Кожен вересень є святом для фанатів техніки Apple

Саме цього місяця виробник випускає новий смартфон із довгоочікуваними оновленнями, покращеними характеристиками та параметрами.

Якщо говорити про поточну ситуацію, то йдеться про новинку iPhone 15, тобто про чергове покоління смартфона, який отримав великий набір оновлень та унікальних функцій.

Як завжди на тлі виходу з’являються спекуляції, але інсайдери та фанати «яблучної» техніки отримали досить актуальну та правдиву інформацію. Оновлення iphone 15 pro max торкнулися всього, що є в телефоні. Детальне вивчення параметрів дозволить зрозуміти, наскільки новинка відрізняється від минулих поколінь девайсів.

Технічні характеристики

Серед ключових характеристик новинки можна виділити кілька факторів:

  • дисплей Liquid Retina XDR доповнюється OLED-панеллю;
  • оновлений процесор A17 з оперативною пам’яттю на 8 Гб;
  • внутрішній накопичувач об’ємом від 128 Гб до 2 Тб;
  • ємність батареї 4000 мА/год;
  • модуль камер із трьох об’єктивів;
  • перехід із Lightning на стандарт USB-C.

Бездротовий Інтернет Wi-Fi нового 7 покоління. Охочі можуть зробити передзамовлення айфон 15, щоб відразу стати покупцем, а не чекати наявності в магазинах. Для екрана адаптована технологія ProMotion, також є частота 120 Гц, а діагональ 6,7 дюйма без змін.

Зовнішній вигляд

Рамки у новій версії будуть титановими, а не з нержавіючої сталі, як у минулих поколіннях. Завдяки такому виконанню істотно зменшується вага девайсу. Також титан буде менш вразливим до подряпин, різних сколів та інших механічних впливів. Його ключова риса – матовий відтінок.

Не слід чекати, що в новій версії буде Touch ID. Для активації беззвучного режиму скоріше за все буде впроваджена кнопка Action. Також немає точної інформації щодо її додаткового функціонала. Деякі впевнені, що додатково вийде iphone 15 ultra, але точної інформації немає. Ця версія є нічим іншим як міфом.

Продуктивність

Стрибок потужності та продуктивності процесора A17 орієнтований на показник 10-15%. При цьому споживання енергії скорочено на 30%. Процесор працює в парі із 8 Гб оперативної пам’яті порівняно з 6 Гб на минулорічних моделях.

Модуль камер

Застосовується нова технологія перископа, яку фанати Apple ще не бачили. Триразовий оптичний зум буде подвоєний і якість знімків додатково зростає. Датчик камер виготовлятиметься компанією Sony. Завдяки новинці можна пропускати на 50% більше світла, забезпечуючи ідеальну роботу камери в багатьох режимах. Також це створить ідеальну деталізацію фотографій.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини