Понад 100 задоволених клієнтів: хто на Житомирщині оновлює та будує дахи «не за всі гроші»

Будівельники якісно та швидко відремонтують стару чи збудують нову покрівлю

Сьогодні ринок покрівельних робіт доволі різноманітний. Але в усьому хаосі пропозицій дуже легко розгубитися і зорієнтуватися, яка компанія: а)перевірена роками; б) пропонує лояльні та чесні розрахунки; в) працює швидко, але водночас якісно.

В процесі роботи

Щоб зекономити ваш час і нерви на пошуки, пропонуємо послуги будівельної бригади із понад 10-річним досвідом — компанії «HomE».

Наразі вони працюють в основному по всій Житомирщині. За цей час успішно перевтілили понад 100 дахів.

До і після

Своєю перевагою власник компанії Едуард Хомич називає швидкість, якість та чесність. Каже, що саме завдяки цим трьом факторам їхні клієнти залишаються не тільки задоволеними, а й звертаються знову і рекомендують іншим.

Будівельники врахують побажання клієнта та допоможуть визначитися із вибором оптимального для вас матеріалу. Можна також замовити роботи «під ключ».

Бригада може облицювати і фасад будинку

Вартість розраховується індивідуально. На ціну впливають поверховість, площа будівлі, вид покриття… Загалом ціни стартують від 100 грн/кв.м – це без урахування будматеріалів. Працюють зі шифером, металочерепицею, металопрофілем, а також м’якою крівлею — Katepal.

Зі слів Едуарда, наразі найбільш надійним видом перекриття вважається металопрофіль або металочерепиця. 

Окрім покрівельних робіт, команда «HomE» займається ще фасадними та бетонними роботами, зводить будинки «з нуля» тощо.

Ще один приклад для порівняння. Малобюджетний об’єкт

Зараз бригада формує графік робіт на цьогорічний теплий сезон. Наразі ще залишається кілька вільних місць, тому якщо ваш дах втомився роками чи пошкоджений – телефонуйте за номером 0674743694 і вас зорієнтують у вартості та розкажуть всі деталі.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини