Поліція оголошує набір до вищих навчальних закладів МВС

Прийом на навчання до вищих навчальних закладів, зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить добір кандидатів, яким станом на 31 грудня 2020 року виповнилося 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для направлення до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які  здійснюють підготовку поліцейських (далі – ВНЗ МВС України), для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме:

– Національна академія внутрішніх справ;

– Харківський національний університет внутрішніх справ;

– Львівський державний університет внутрішніх справ;

– Одеський державний університет внутрішніх справ;

– Донецький юридичний інститут МВС України (дислокується в м. Кривий Ріг)

Після закінчення навчання випускники ВНЗ МВС України проходять службу в органах та підрозділах Національної поліції України згідно набутої випускником кваліфікації, спеціальності та спеціалізації (підрозділи досудового розслідування, превентивної діяльності, кримінальної поліції та інші).

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 098 313-60-45 в працівника кадрового забезпечення Петренко Ольги Василівни, а також можете звернутися до відділення поліції № 1 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області, за адресою м. Малин, вул. Захарченка, 16.

Більш детальну інформацію про кожний вищий навчальний заклад можна отримати на офіційних сайтах вище вказаних навчальних закладів

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини