Фахівці АТ «Житомиргаз» обстежили більше тисячі км газових мереж області

З початку року спеціалісти компанії вже здійснили техобстеження 1 163 км газових мереж області — 89% запланованого

На обслуговуванні у фахівців Житомиргазу  майже 14 тис. км газопроводів, 2,5 тисячі газорегулюючого обладнання газорозподільної мережі Житомирщини. Систематична діагностика та перевірка справної роботи — запорука безпечного та стабільного розподілу блакитного палива у регіоні.

Зокрема, спеціалісти продовжують виконувати контрольно-приладове обстеження — один з важливих напрямів роботи з технічного обслуговування для своєчасного виявлення витоків газу та попередження аварійних ситуацій. Сучасне європейське обладнання, яке використовують фахівці, допомагає пришвидшити процес пошуку місць негерметичності мереж. Працівники АТ “Житомиргаз” оперативно усувають витоки, тим самим підвищуючи безпеку розподілу газу. 

З початку року спеціалісти компанії вже здійснили техобстеження 1 163 км газових мереж області — 89% запланованого. Зокрема виявлено та оперативно усунено 148 пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів та 60 витоків газу на підземних та надземних газових мережах. 

Кожен працівник служби проходить величезні відстані щороку, аби упевнитися, що мережі знаходяться у належному стані та не мають витоків. Під час робіт газовики перевіряють місце та глибину закладання газопроводу, його герметичність і стан ізоляційного покриття.

Для своєчасного виявлення витоків газу спеціалісти оснащені сучасним обладнанням європейського зразка: лазерним текошукачем, газоіндикаторами, устаткуванням для контролю стану ізоляційного покриття газопроводів через ґрунт та ін. 

Особлива увага приділяється перевірці герметичності фасадних газопроводів, яка проводиться за допомогою сучасного обладнання — дистанційного лазерного детектору метану РМЛД.  При направленні променю у хмару метану прилад одразу сигналізує про витік газу. 

Завдяки щоденній якісній та оперативній роботі спеціалістів АТ «Житомиргаз» вдається запобігти виникненню аварійних ситуацій та забезпечується стабільний розподіл газу споживачам регіону.

Читайте також — 104.ua Маркет дарує знижку 10% на газове обладнання

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини