HR-менеджерка компанії Вайдманн: «Ще студенткою мріяла працювати на фабриці»

Щороку у третю неділю вересня в Україні відзначають День HR-менеджера

Вони відмінно знаються на підборі персоналу, можуть оформити кадрові документи, адаптувати нових співробітників, організувати тренінг або атестацію. Сьогодні своє професійне свято відмічають менеджери по роботі з персоналом, яких все частіше називають простою абревіатурою HR.

HR-менеджери — це незамінні співробітники в будь-яких компаніях, багатозадачні фахівці, навколо яких обертається життєдіяльність підприємства, як навколо сонця обертаються планети. HR шукає нових працівників, мотивує їх до роботи і досягнення поставлених цілей, створює приємну корпоративну атмосферу.

Вже близько року на Малинській паперовій фабриці-Вайдманн працює HR-менеджер Ірина Мельниченко, яка розкаже в інтерв’ю про особливості своєї професії.

– Коли і як Ви потрапили на цю роботу?

– Ще бувши студенткою ЖДУ ім. Івана Франка, мріяла працювати на фабриці, але хотіла бути психологом, оскільки закінчувала соціально-психологічний факультет. Після закінчення університету певний час працювала в місті, потім вирішила, що потрібно щось змінювати в житті та знайшла собі роботу в Києві.

За час роботи в столиці, зрозуміла, що хочу жити та працювати в рідному Малині, тому і вирішила спробувати свою долю, відправивши анкету-резюме на електронну адресу товариства. Після того, як мене покликали на першу співбесіду, зрозуміла, що ця посада дуже імпонує мені і моя мрія з університетських років може стати реальністю. Було ще кілька зустрічей з керівництвом. Та мій вогник в очах і бажання працювати зробили свою справу. І ось я тут, одна з команди Weidmann в Україні.

– Розкажіть про роботу HR-менеджера в компанії Вайдманн.

– Моя робота охоплює дуже багато функцій. Окрім оформлення документів (відпустки, лікарняні, накази тощо) дуже багато часу займає саме спілкування з працівниками товариства, а їх понад 600 осіб. І в цьому питанні дуже вправно знаходжу підхід до кожного особисто.

Беру участь в швейцарських проєктах, які залучені на глобальному рівні у всіх сестринських компаніях Weidmann, тому англійська мова – тут одна з основних необхідних для спілкування з колегами. Ти дізнаєшся щось нове у колег, обмінюєшся своїм досвідом – це дуже цікавий та захопливий процес.

– Що можете сказати про вашу команду HR і про колектив в цілому?

– Наш колектив – це просто мрія. Тобі хочеться приходити на роботу, ти почуваєшся тут, як вдома, всі настільки швидко стали своїми, ніби я працюю тут не рік, а все своє життя. Це і підтримка, і допомога, і навчання чомусь новому. Від кожного ти черпаєш щось для себе, а вони навпаки – якісь «молодіжні штучки» від мене. Це дуже круто, коли ти з людьми на одній хвилі.

Команда HR Малинської паперової фабрики-Вайдманн

Що в цій роботі подобається?

– Найбільше з усіх задач, які ми виконуємо за робочий час, подобається робота коуча, який наставляє та допомагає працівникам в складних моментах, таких як адаптація чи навчання. Відразу відчуваю, що моя освіта тут відіграє дуже велику роль.

Подобається брати участь в якихось глобальних питаннях/проєктах, де твоя думка займає не останню позицію, і ти можеш щось змінити на краще.

– Про життя поза роботою. Чим займаєтеся в вільний час?

– Читаю книги та захоплююсь більш науковими виданнями, які стосуються психології. Захоплююся активним відпочинком разом зі своєю сім’єю та рідними. Ось нещодавно ми організували актив-вікенд з чоловіком та сином – поїхали на декілька днів в Карпати. Підкорювали вершини гір, милувалися краєвидами та куштували гуцульську кухню. Різні виїзди на природу – це найкращий релакс для мене. Майже весь свій вільний час я присвячую своїй родині – це найдорожче багатство, яке тільки може бути.

Читайте також – Бухгалтерка компанії Вайдманн Катерина Кузьомко: «Професія допомогла мені повернутись із Києва до рідного Малина»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини