Здай кров – врятуй життя: мешканців Малина закликають стати донорами

У місті працюватиме виїзна бригада Житомирського обласного центру крові

Наступного тижня, 10 лютого, у Малині працюватиме виїзна бригада Житомирського обласного центру крові. Збір організують у Центрі культури і дозвілля на вулиці Грушевського, 16.

Про це повідомляє пресслужба Малинської міської ради.

«Чекаємо на свідомих жителів громади, віком від 18 років та без медичних протипоказів», – йдеться у повідомленні.

Кожен донор отримає безкоштовне обстеження на визначення групи крові та резусу, рівень гемоглобіну, аналіз на маркери ВІЛ, СНІД-інфекції, гепатиту В, С і сифілісу та дослідження на антитіла щодо Covid-19 і 2 оплачуваних вихідних дні, перший – в день здачі крові, другий день донор зможе взяти на роботі протягом року.

Поділитися кров’ю можуть всі охочі віком від 18 до 60 років, вагою не менше 50 кг, зростом не менше 150 см. І які не мають хронічних захворювань та інфекційних хвороб. Протипоказаннями є низький гемоглобін та критичні дні у жінок.

Напередодні рекомендують виключити з раціону жирну їжу. Натомість краще вживати відварені м’ясо та рибу, каші, картоплю, овочі, а також фрукти, соки, компот, житній хліб. У день здавання крові необхідно з’їсти легкий сніданок: чай або сік, печиво, білий хліб.

У кожного донора забирають по 450 мл крові. При собі обов’язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини