До міської лікарні Малина привезли генератор для кисневої станції

Генератор дозволить виробляти значні обсяги очищеного кисню з повітря та подавати його до ліжок хворих на коронавірус

У вівторок, 19 жовтня, до Малинської міської лікарні привезли генератор для кисневої станції. Зі слів фахівців, механізм вкрай необхідний і дозволить виробляти значні обсяги очищеного кисню безпосередньо з навколишнього повітря. І вже після цього, в очищеному вигляді під необхідним тиском кисень постачатимуть до госпітальних ліжок.

Про це повідомили у пресслужбі Малинської міської ради.

«Питання забезпечення киснем хворих на КОВІД-19 є надзвичайно важливим. Приміром, сьогодні отримують стаціонарне лікування 75 пацієнтів з діагнозом КОВІД – 19. З них 56 пацієнтів отримують кисневу підтримку. А це означає, що кисню потребує переважна більшість хворих», – йдеться у повідомленні.

Щодня лікарні потрібно близько 70 балонів цього важливого медичного елементу. Його доставляють до Малина з Житомира та Києва.

Проте найкращим варіантом буде, звісно, запуск кисневої станції, на встановлення якої з бюджетів було виділено 4,5 млн грн: 3 млн грн — з місцевого бюджету та 1,5 млн грн — з бюджету Коростенської районної ради. Прогнозована потужність цієї станції – 65 балонів на день.

Нагадаємо, що у зв’язку із погіршенням захворюваності на COVІD-19, заборонили провідувати хворих у Малинській лікарні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини