Влаштування «Алеї пам’яті захисників України»: Малинська міська рада запрошує до обговорення

Пропозиції приймають у письмовому вигляді

Про початок обговорення мерія повідомила у фейсбуці.

«З метою увічнення пам’яті Героїв-земляків, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії, та на виконання розпорядження міського голови від 15.12.2023 року №222 «Про створення робочої групи щодо влаштування Алеї пам’яті захисників України» виконавчий комітет міської ради інформує про початок громадського обговорення і надання пропозицій до проєкту створення Алеї пам’яті, яка буде розміщена у центрі Малина, напроти адмінприміщення.

Пропозиції просимо надавати до 22 січня виключно у письмовому вигляді на адресу: м. Малин, площа Соборна 6а, кабінет №110 (відділ документообігу) або на електронну адресу: mradazv@ukr.net».

Нагадаємо, на початку грудня 2023 року міський голова зустрічався з родинами загиблих воїнів.

У ході тієї зустрічі було обговорено питання створення Алеї пам’яті. Тоді визначили місце розташування та назву — «Алея пам’яті захисників України». Пам’ятну локацію облаштують на Соборній площі перед адмінбудинком. Воно складатиметься з двох рядів інформаційних стендів зі світлинами загиблих та державними прапорами.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини