Олександр М’ясковський очолив Житомирську обласну податкову: раніше він керував Малинським управлінням

М’ясковський повернувся на посаду після майже річної перерви

Виконувачем обов’язків начальника Головного управління ДПС у Житомирській області знову став Олександр М’ясковський.

Про це повідомляє Житомир.інфо з посиланням на офіційний сайт ГУ ДПС області.

Нагадаємо, що раніше М’ясковський був на посаді начальника Малинського управління ДФС у Житомирській області. Потім до квітня 2023 року працював в.о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області.

До слова, після М’ясковського обласною податковою керувала Теодозія Чернецька, яка до цього працювала в ГУ ДПС у Львівській області на посаді начальника управління податкового аудиту.

І ось зараз стало відомо, що він повернувся на посаду в.о.

Скрин з сайту податкової

Як пише Житомир.інфо, у декларації за 2022 рік зазначено, що на посаді начальника ДПІ Житомирської державної податкової інспекції ГУ ДПС, за 2022 рік М’ясковський отримав 323 тис. 658 грн зарплати.

Дружина декларанта, яка є директором Житомирського інституту ПАТ «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом», за 2022 рік отримала 187 тис. 552 грн зарплати, також в неї були доходи від підприємницької діяльності, але їх розмір в декларації не вказаний. Станом на 1 січня 2023 року в Олександра М’ясковського було 11 тис. доларів готівки.

З 2007 року М’ясковський має частку у батьківській квартирі площею 76,4 кв.м, яка знаходиться у Звягелі, з 2020 року – безоплатне право користування автомобілем Mitsubishi Pajero 2011 р.в., який належить батьку. Все інше рухоме та нерухоме майно – квартира у Житомирі, земельна ділянка та будинок у Пряжеві, Toyota Land Cruiser 2021 р.в. і причеп – належить дружині. Для купівлі автомобіля у вересні 2021 року дружина декларанта взяла кредит в розмірі 823 тис. 045 грн.

8 грудня 2022 року ДБР інформувало про затримання під час одержання 200 тис. грн хабаря заступника начальника одного з управлінь Державної податкової служби в Житомирській області, який опікувався надходженням до бюджету акцизного збору з певної групи товарів: податківець вимагав гроші у приватного підприємця за не притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення норм податкового законодавства, виявлені під час перевірки підприємства.

Згодом пресслужба Державної податкової служби України повідомила, що в. о. голови ДПС прийняв кадрове рішення щодо звільнення посадових осіб, відповідальних за напрям діяльності вищезазначеного працівника. А ближче до вечора цього ж дня стало відомо, що затриманого на хабарі податківця пробували звільнити «заднім числом»: ДБР заявило, що проведе розслідування щодо свідомої фальсифікації керівництвом ГУ ДПС в Житомирській області задля сприяння уникненню підозрюваним відповідальності за тяжке корупційне правопорушення.

Читайте також: Що змінюється з 1 січня 2024 року: підвищення мінімалки, нові правила для бізнесу

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини