Міська рада звільнила Пинязевицький кар’єр від орендної плати за земельні ділянки

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією на території Малинської міської територіальної громади»

На нещодавній сесії депутати Малинської міської ради прийняли рішення задовольнити клопотання ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» щодо звільнення від орендної плати за земельні ділянки.

У пояснювальній частині рішення зазначено таке:

«У квітні 2023 року на території Малинської міської територіальної громади виникла надзвичайна ситуація, а саме внаслідок великої кількості опадів та підняття до критичного рівня води у Малинському водосховищі стався прорив земляної дамби, що спричинило затоплення ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» Пинязевицьке родовище <…>, у зв’язку з чим дане товариство обмежено у праві користування частиною орендованих земель комунальної власності Малинської міської територіальної громади».

Чи то дійсно був такий факт «внаслідок підняття до критичного рівня води у Малинському водосховищі стався прорив земляної дамби, що спричинило затоплення кар’єру», чи не звертати увагу на те, як у мерії формують рішення, чи то свідомий виверт проти дійсності. Бо якщо читати прямолінійно, то прорвало дамбу на водосховищі…

В цілому міська рада вирішила:

1. Звільнити від орендної плати ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» за користування земельними ділянками (частиною земельних ділянок), а саме:

2. Встановити період звільнення від орендної плати – з дня виникнення надзвичайної ситуації (03.04.2023 року), до дня усунення перешкод у користуванні земельними ділянками (їх частинами) згідно пункту 1 даного рішення.

3. Доручити міському голові Ситайло О.Г укласти з ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» додаткові угоди до договору оренди земельних ділянок від 09.02.2015 року та договору землі від 08.04.2019 № 19/57-18-ДО щодо звільнення від орендної плати згідно умов пунктів 1,2 даного рішення та зобов’язання орендаря (ПрАТ «Пинязевицький кар’єр») щорічно, до початку нового бюджетного року, інформувати про стан земель та наявність/відсутність перешкод у користуванні земельними ділянками (їх частини).

Повний текст рішення ТУТ.

У квітні під час повені в Малині затопило Пинязевицький кар’єр. Тоді користувачі прозвали підтоплений кар’єр «місцевим підніжжям ніагарського водоспаду».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини