Розбомблений росіянами харчоблок Любовицької школи планують знести. ВІДЕО

До війни на ремонт закладу витратили майже 5 млн грн…

23 березня росіяни вдарили по приміщеннях початкової школи у Любовичах. Внаслідок удару будівля, в якій раніше готували обіди для школярів, фактично розтрощена. Нині її планують знести. Харчоблок облаштують в іншому крилі школи.

Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Директорка школи Тамара Сафанюк показує кореспондентам уламки бомб та ракет, які російські війська скидали на їхню школу. Каже, що збирає їх щоразу, як іде до школи.

 

Директорка школи Тамара Сафанюк

«І це ще не все – ще в траві багато є. Те, що велике, ми віддали в прокуратуру, а оце дрібне ми збираємо – потім музей зробимо», – каже директорка школи.

По Любовицькій початковій школі Малинської громади російські війська завдали удару 23 березня, знищивши приміщення харчоблока.

«Удар був такий, що після нього лишилася величезна яма, – говорить Тамара Сафанюк. – Все розлетілося: дрова, цегла. Те, що лишилося, то ми просто дістаємо і на пам’ять збираємо. Он там був харчоблок, а там була мийка. Були дуже красиві меблі – столи ми робили під замовлення.

Отут був зимовий сад – стояли троянди, було дуже красиво. А ось цю частину будемо зносити. Облаштуємо потрібні приміщення в іншому крилі. Приміщень нам вистачає – зробимо їдальню, туалет для садочка. Зробити це реально, тим більше що опалення не постраждало. Будемо просити зробити нам його там (в іншому крилі – ред.), щоб менше витрачати державних коштів».

Староста Любовицького старостинського округу Віктор Мельник розповідає, що з 2015 по 2020 роки з бюджету громади на капітальний ремонт школи витратили майже п’ять мільйонів гривень.

Віктор Мельник

«Ми зробили все можливе. Деякі керівники шкіл, які до нас приїжджали були у захваті від того, що було зроблено нашою Любовицькою громадою. Наразі ми неодноразово зверталися до керівництва нашої міської ради, у нас проводили огляд провідні спеціалісти управління капітального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації. Але якою буде кінцева сума мені поки не відомо», – говорить Віктор Мельник.

Сюжет Суспільного

21 червня під час робочої поїздки у Малинську громаду голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко сказав, що всі об’єкти, зруйновані внаслідок воєнної агресії рф, область буде відбудовувати. Робитимуть це за гроші держбюджету або коштом іноземних партнерів, котрі долучаться до відбудови Житомирщини.

Читайте також – «Колоди дров розліталися як сірники»: мешканці Любович розповіли про обстріли. ВІДЕО

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини