Пропагандистські канали поширюють фейк про «мертве село»: використали фото з Малина

Використали фотографію Стіни слави біля Свято-Покровського храму

«Украина Зеленского: мертвые села и “обои” из портретов погибших мобилизованных», — з таким заголовком з’явилася інформація на проросійських ресурсах.

У повідомленні пишуть, що на фото начебто «небольшое село на Украине» і «обычный сельский магазин», в якому до початку «конфлікту» мешкали 500-600 душ.

«Сейчас в селе лишь пенсионеры и сотрудники администрации. Зато много плакатов и даже цветы. Фото осеннее. Возможно, сейчас портретов еще больше…» — йдеться дослівно у дописі у телеграм-каналі «Укропський фреш», що поширює пропаганду.

Про фейк написав ресурс SPRAVDI, який розвінчує неправду.

Насправді ж впізнаємо, що це локація поблизу Свято-Покровського храму ПЦУ у Малині, що на вулиці Городищанській — імпровізовану «Стіна слави». Її відкрили на День Захисників, 1 жовтня минулого року.  Це спільний проєкт родин загиблих Героїв Малинщини, за сприяння місцевого осередку «Вірний завжди» ВГО Об’єднання дружин та матерів Захисників України». На стіні розмістили фотографії воїнів з нашої громади, які загинули на війні…

Стіна слави у Малині

Пропагандисти вкотре зманіпулювали чутливою темою, щоб посіяти паніку серед українців і утвердити брехливу тезу про вимирання українських сіл, міст та містечок через мобілізацію.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини