Обірвалося життя військового з Малинської громади

Чоловік пішов із життя у 47-річному віці

Сьогодні, 30 червня, стало відомо, що в одній із навчальних частин 29 червня обірвалося життя Раковича Валерія Георгійовича із Малинської громади. Завтра тіло чоловіка привезуть додому. Мешканців просять зустріти траурний кортеж.

Про втрату повідомила Малинська міська рада.

«З глибоким сумом інформуємо вас, що в одній з навчальних частин 29 червня 2023 року обірвалося життя Раковича Валерія Георгійовича — солдата, 1976 року народження.

Військовослужбовець був призваний зовсім нещодавно, але мав високу мотивованість та гарні показники у військовій підготовці», — йдеться у повідомленні.

Просять завтра, 1 липня, о 12:30 живим коридором провести в останню дорогу Валерія Раковича від аптеки «Нікон» до центру міста.

«Відспівування буде проведено за адресою: м. Малин, вул. Горького, 2, о 13.00. Поховають нашого земляка з військовими почестями на міському кладовищі. Завтра у Малинській громаді — День жалоби», — уточнюють у повідомленні.

Якщо рідні готові поділитися додатковою інформацією про загиблого чи надіслати світлини для публікації, просимо нам писати на сторінку ІнфоМалин у фейсбуці.

Редакція висловлює щирі співчуття родині та близьким захисника. Нехай Бог буде з вами у ці складні дні. Вічна пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини