На Житомирщині заборонили відвідувати ліси в 30-кілометровій зоні біля кордону

Раніше заборона діяла у межах 20 км

Відвідувати ліси у смузі на глибині 30 км від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь, заборонено.

Про це повідомив відділ комунікації Державної екологічної інспекції Поліського округу.

  • заборонити відвідування лісів на території місцевостей, що були тимчасово окуповані (населені пункти: с.Радча, с. Нова Радча, с. Стара Радча, с. Грезля, с. Давидки, с. Тичків, с. Вільхова, с. Ровба, с. Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району);
  • заборонити проведення будь-якого полювання на території області в період воєнного стану, окрім біотехнічних та охоронних заходів користувачам мисливських угідь (у смузі на глибині 30 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Білоруссю). Біотехнічні та охоронні заходи проводити за погодженням з військовим командуванням.

Ще один пункт стосується надання дозволів для відвідування лісів населенням у смузі на глибині 30 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь, здійснюється після отримання відповідного погодження від військового командування;

  • в’їзд до лісів транспортних засобів та іншої самохідної техніки, з метою користування надрами, у смузі на глибині 30 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь, здійснюється після отримання надрокористувачами відповідного погодження від військового командування.

У разі надання дозволу на відвідування лісів населенням і в’їзду до лісів транспортних засобів та іншої самохідної техніки з метою користування надрами забезпечити:

  • надрокористувачам – надання інформації командувачу оперативного угруповання військ «Волинь» (через групу цивільного військового співробітництва), територіальним підрозділам Національної поліції, Служби безпеки України про осіб та техніку, яка буде залучатись до проведення вищевказаних робіт, під’їзні шляхи до місця проведених робіт;
  • територіальним підрозділам Національної поліції – контроль за переміщенням осіб та техніки, яка буде залучатись до проведення вищевказаних робіт.

Надрокористувачам достроково може бути скасовано дію дозволу на відвідування лісів населенням і в’їзду до лісів транспортних засобів та іншої самохідної техніки з метою користування надрами у разі:

  • порушення встановлених меж відвідування та перебування осіб і техніки, яка буде залучатись до проведення вищевказаних робіт;
  • недотримання заходів безпеки при оголошенні сигналу повітряного нападу.

Торік, 30 червня 2022 року рішенням Ради оборони Житомирщини була введена заборона на відвідування лісів у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь.

11 липня 2023 року на півночі Житомирської області автомобіль підірвався на міні, загинув 23-річний чоловік.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини