«На Житомирщині кордон надійно закритий»: Сергій Сухомлин прокоментував наслідки наступу білорусі

Зі слів мера Житомира, у разі наступу Житомирщину буде захищати білоруський полк добровольців

Сьогодні вранці, 23 грудня, міський голова Житомира Сергій Сухомлин коротко прокоментував ситуацію з обороною області. Про це він говорив в ефірі телевізійного марафону «Єдині новини».  

«За рахунок бізнесу ми відпрацьовуємо з громадами виділення фінансової допомоги на будівництво додаткових ліній оборони громад і кордону. Побудовано багато фортифікаційних бетонних споруд на лінії і я точно знаю, що в Житомирській області кордон закритий надійно і в нас більш-менш нормальна ситуація», — повідомив Сухомлин.

Окрім цього, він також наголосив, що білоруський добровольчий полк імені Кастуся Калиновського, який бореться в Україні в лавах ЗСУ, у разі залучення білорусів у цю війну передислокуються зі сходу на північ. Воїни обіцяють у перших рядах захищати Житомирщину та Волинь.

«Буквально декілька днів тому у мене була зустріч з керівником полку і в разі інтервенції з боку білорусі полк буде зніматися зі сходу і переходити на Житомирщину, щоби у перших рядах захищати Україну і визволяти білорусь від диктатора Лукашенка. Вони є надзвичайними патріотами білорусі», — наголосив Сухомлин.

Нині формування знаходиться на сході України — наступної середи бійці полку отримають із Житомира гуманітарну допомогу, автомобілі та квадрокоптери.

Читайте також — На кордоні з Білоруссю будують бетонну стіну. ФОТО

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини