На війні загинув 40-річний воїн з Малинівки

Він поліг на Харківщині

Сьогодні, 26 лютого, стало відомо про загибель військового з нашої громади — Павла Миколайовича Новицького. Йому було всього 40 років…

Про втрату повідомила Малинська міська рада.

«З глибоким сумом і жалем сповіщаємо вас про загибель нашого земляка, жителя села Малинівка, — Павла Миколайовича Новицького, 1984 р.н. У Збройних Силах України служив на посаді стрільця штурмової роти однієї з військових частин», — зазначили у повідомленні.

Павло загинув 25 лютого, під час виконання бойового завдання у Харківській області.

Коли громада прощатиметься із захисником, повідомлять згодом.

Загиблий Павло Новицький доволі активно вів свою сторінку в інстаграмі.. Зокрема, ділився світлинами з донькою.

Редакція висловлює співчуття родині та близьким воїна. Розділяємо ваш біль і молимося за спокій душі Павла. Вічна і світла пам’ять!

На жаль, на Харківському напрямку 22 лютого обірвалося життя ще одного нашого земляка — журналіста, волонтера та працівника бібліотеки Володимира Петренка. Він загинув біля села Синьківка, Куп’янського району Харківщини.


Рідних загиблих Героїв з Малина та громади, які готові поділитися спогадами, запрошуємо писати нам на електронну скриньку malyn.media@gmail.com або на фейсбук-сторінку.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини