На Малинщині продовжують знешкоджувати вибухонебезпечні предмети

А у Вишевичах поруч із залишками цієї війни ліквідовано авіабомбу ФАБ-50 часів Другої світової війни

Рятівники-піротехніки Житомирщини продовжують рятувати життя жителів області та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, які залишили російські окупанти.

Про це повідомили у житомирській ОВА.

Протягом минулої доби одним з розрахунків піротехнічної групи ГУ ДСНС в області здійснено роботи з розмінування в таких населених пунктах як Стара Гута, Нова Гута, Морозівка, Рутвянка, що на Малинщині. Там було виявлено та знешкоджено 4 одиниці надзвичайно небезпечних вибухонебезпечних предметів, а також зібрано велику кількість залишків від снарядів установки реактивного вогню «Ураган».

Іншим розрахунком у Вишевичах виявлено реактивний снаряд від «Граду». Поруч із залишками цієї війни ліквідовано авіабомбу ФАБ-50 часів Другої світової війни.

Також завдяки координації зусиль Житомирської обласної військової адміністрації та обласних рятувальників в селі Ровба, яке було довгий час під окупацією, піротехніки разом з військовими знайшли та евакуювали бабусю 1937 року народження, яка перебувала у важкому стані та потребувала медичної допомоги. На той час вона залишилась єдиною жителькою села.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини