На Київщині військові звільнили від окупантів Макарів

Багатостраждальний Макарів

У Київській області Збройні сили України звільнили від окупаційних військ селище міського типу Макарів.

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов.

«Місто під постійними обстрілами ворожої артилерії. Рознесений снарядами дах і спалені полум’ям вікна. Саме так зараз виглядає Макарівське відділення поліції, варварськи зруйноване загарбником. Людей на вулицях немає. Кожний другий будинок пошкоджений, або знищений», — написав він напередодні.

Відео: поліція Київщини

«Скільки б снарядів тобі не приготував ворог, відданість, мужність та стійкість місцевих поліцейських лишається незмінною. Правоохоронці працюють в зоні бойових дій, служать державі та захищають громадян», — пише далі Андрій Нєбитов.

Селище міського типу Макарів Бучанського району розташоване на захід від Києва, в районі Житомирської траси, та має велике значення для стримування наступу на столицю. Контроль ЗСУ над цим районом позбавляє російських загарбників можливості наближення до столиці.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини