Малин прощається із командиром бойової машини Ігорем Пітелем. ФОТО

Чоловік загинув на Донеччині

Сьогодні, 16 лютого, Малинська громада провела в останню дорогу земляка, військового з Малина Ігоря Пітеля. Кортеж із тілом Героя громада зустрічала на колінах, традиційним «живим» коридором.

Про це пише Малинська міська рада.

«Громада почестями провела в останню путь свого загиблого сина, захисника України, жителя міста Малина Ігоря Пітеля. З перших днів повномасштабного вторгнення він гідно та сміливо виконував свій військовий обов’язок і загинув, захищаючи рідну землю.

Вклонитися світлій пам’яті Героя прийшли рідні та близькі, керівництво громади, небайдужі жителі. Слова співчуття рідним та близьким військовослужбовця  висловили секретар міської ради Василь Майстренко та військовий комісар Олександр Сердюк», — йдеться у дописі.

Опісля траурна хода рушила до дому нашого героя, де відбулося відспівування. Свій останній спочинок Ігор Олександрович знайшов на Алеї Героїв нового міського кладовища.

Як писало раніше наше видання, 48-річний Ігор Питель загинув минулої суботи, на Донеччині, поблизу н.п. Парасковіївка. Ігор Олександрович був командиром бойової машини, командиром механізованого відділення механізованої роти.

За останні два тижні Малинщина втратила на війні шестеро земляків.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини