Історія «Нельсона» – командира танкової роти «Едельвейсів»

«Це не страх, це шалений адреналін! Опісля руки тремтіли цілий день. Гатити по ворогу, який перелякано тікав — ще та насолода! Цей момент досі перед очима»

Ця розповідь точно увійде до новітньої історії України, пише пресслужба 10 гірсько-штурмової бригади у фейсбуці.

Героїзм, про який мовитимуть телебачення та радіо, писатимуть книги, розповідатимуть дітям учителі в школах, студентам — викладачі в університетах, переконані військові. А їхні батьки не стримуватимуть сліз, згадуючи пережите горе.

Це історія командира танкової роти 10 бригади, очевидця, учасника жорстоких боїв Романа Грицика

«Нельсону» — 24 роки. І лише він може передати те, що там коїлось. На його плечах у такі молоді руки — величезна відповідальність — керувати бойовим  підрозділом. І вже є чималі успіхи: 5 знищених танків ворога, кілька бронетранспортерів та захоплений танк. З одного з них, мегасучасного та мегамодернізованого, була ліквідована ціла колона окупантів.

Це був запеклий, кровопролитний бій. У парубка — мінімум бойового досвіду, зате багато знань, умінь та хоробрості. Це була ювелірна робота, запевняють військові. І ключове — врятовані життя у Тетерівському на Київщині, де точились найгарячіші бої.

Читайте також — «Окупантів тут кожен кущ посилав за кораблем»: легендарні «Едельвейси» пригадали бої неподалік Малина

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини