Від сьогодні Житомирщина у «червоній» зоні: що заборонено

30 жовтня в Житомирській області буде встановлений червоний рівень епідемічної небезпеки

27 жовтня під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про перехід 30 жовтня одразу кількох областей до червоної зони. У список потрапила і Житомирщина.

Про це йдеться на сайті Кабінету міністрів України.

Так, з 00:00 30 жовтня червона зона буде запроваджена на територіях Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей. Причиною стало те, в цих областях перевищені показники по захворюваності. Брали до уваги і те, скільки осіб госпіталізовували у лікарні за останні сім днів.

Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін додав, що на території Житомирської області також перевищено показник завантаженості ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню в закладах охорони здоров’я.

«Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей», – йдеться у повідомленні.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що в червоній зоні забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.

«Насамперед, буде заборонено: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос; робота торговельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл; робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів; проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів; робота закладів культури», – написав Бунечко.

Водночас ці обмеження не будуть розповсюджуватися на заклади, де усі без винятку співробітники, відвідувачі закладів або учасники заходів матимуть повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену «зеленим» COVID-сертифікатом.

Раніше Видання MALYN.MEDIA з’ясувало, яка ситуація із вакцинацією у місті у головного лікаря КНП «Малинський центр ПМСД» Олександра Андрійцеваі підготувало корисну інформаційну довідку.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини