Сергій Диняк:«Сьогодні висловлюю слова подяки усім ліквідаторам страшної аварії…»

У ніч на 26 квітня 1986 року для України почався новий відлік часу. Драматичний. Тяжкий. Болісний. Трагічний. Героїчний…

35 років гіркої пам’яті, яка смутком і щемом озивається в серцях багатьох, адже буття відтоді поділилось навпіл — до і після. Скільки життів та доль було змінено назавжди, скільки планів залишились невтіленими, скільки мрій та сподівань залишилися нездійсненними!

Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини, наочно показуючи, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії та вчинки.

Людство йде у майбутнє, оглядаючись у минуле — такий одвічний закон історії. У тому, що вже відбулося — нічого змінити не можна, але не можна нічого й забувати.

2021 рік — 35 роковини трагедії

Тож нехай слово Чорнобиль стане постійним і суворим нагадуванням людині про відповідальність перед прийдешніми поколіннями за все, що вона творить своїм розумом і своїми руками.

Чорнобиль опалив землю і душі мільйонів громадян. І відтоді він не лише велика трагедія людства, а й символ безмежної мужності ліквідаторів.

Сьогодні я висловлюю щирі слова подяки та засвідчую свою безмежну шану за героїзм та самовідданість усім ліквідаторам страшної аварії.

Адже ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, нехтуючи власною безпекою, ви пішли у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, зберігши життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Шановні учасники ліквідації аварії та її наслідків на Чорнобильській АЕС, сердечно бажаю вам міцного здоров’я, міцності духу, родинного добробуту та затишку, миру та спокою. Низький уклін вам і довічна повага всім, хто брав участь у подоланні наслідків лиха. Вічна пам’ять загиблим, вічна шана подвигу героїв ліквідаторів!

З глибокою шаною та повагою
Сергій ДИНЯК, депутат Житомирської обласної ради, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини