СК «ОАЗИС»: шість медалей юніорського чемпіонату України з підводного орієнтування

Шість бронзових нагород – такий улов спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис», які виступали в складі команди Житомирської області на юніорському чемпіонаті України з підводного орієнтування, що відбувся з  06 по 12 липня 2021 року на Печеніжському водосховищі в смт.Старий Салтів Харківської області.

Серед юніорів, або старших юнаків,  Кирило Зайцев завоював три бронзові нагороди у вправах «Зони», «Паралелі» та груповій вправі «Варіант А». У вправі «Орієнтири» він був п’ятим, а у «Зірка» – шостим

У його сестри Дарини Зайцевої також три бронзові медалі, які вона отримала за треті місця в «Орієнтирах», «Зірка» і груповій вправі «Варіант А». Крім того, у неї  п’яті місця у вправах  «Зони» та «Паралелі».

У неофіційному заліку з багатоборства серед юніорок Дарина також була третьою, за що їй   вручено відповідний кубок.

Василь Степаненко, президент Спортивного клубу «Оазис», президент Житомирської обласної федерації підводного спорту та підводної діяльності, заслужений тренер України

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини