Чемпіонат України з плавання в ластах та біластах

Житомирщину представляли шість спортсменів СК«Оазис», які стали володарями восьми нагород: 2 срібних та 6 бронзових.

В період з 19 по 23 травня 2021 року в басейні «Купава» м.Бровари Київської області пройшли змагання за програмами чемпіонатів України з плавання в ластах та плавання в біластах серед дорослих (категорія «А») та юніорів (категорія «В»), в яких взяла участь команда Житомирської області.

Найбільшого успіху досягла майстер спорту Марія Панасюк, в активі якої чотири медалі, з яких дві срібні та дві бронзові. Вона була другою в складі естафетної команди 4 х 200 м з плавання в ластах серед дорослих. Ще три нагороди Марія отримала в змаганнях серед юніорок. Серед її результатів друге місце в підводному плаванні на 100 м та треті в естафетах 4 х 100 м і 4 х 50 м в ластах.

Дві бронзові нагороди на рахунку Дарини Зайцевої. Вона посіла третє місце на самій довгій дистанції з плавання в ластах 1500 м серед дорослих та юніорок.

Також дві бронзові медалі отримав Кирило Зайцев за зайняті треті місця в плаванні на 400 м в біластах та в складі змішаної естафетної команди 4 х 50 м в ластах.

Що стосується набраних балів, то їх 700 по таблиці Мінмолодьспорту або 940 по обласній, при цьому найбільше очок на рахунку Марії Панасюк – 270 (Мінмолодьспорт) або 369 )обласній).

В активі Кирила Зайцева 170 балів або 221 очок, а його сестра Дарина Зайцева набрала 152 бали або 215 очок.

Василь Степаненко, президент  ГО «Спортивний клуб «Оазис», президент  ГО «Житомирська обласна федерація підводного спорту та підводної діяльності», Заслужений тренер України

Василь Степаненко
Василь Степаненко
Дослідник історії спорту Малинщини, Заслужений тренер України, президент ГО «Спортивний клуб «Оазис», президент ГО «Житомирська обласна Федерація підводного спорту та підводної діяльності».

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини