«Юнігран» серед найбільших платників податків Житомирщини

Третє місце в ТОП-10 великих платників податків (ВПП)

Сьогодні, 26 травня, в Головному управлінні ДПС у Житомирській області відбулась пресконференція начальника Костянтина Гавриша, присвячена результатам роботи податкової служби регіону за І квартал 2021 року, — пише Житомир.info.

«Серед найбільших платників, які перебувають на обліку Офісу великих платників податків, потужні підприємства області, такі як Житомиробленерго, Кромберг енд Шуберт, Юнігран, Церсаніт Інвест. Одне з підприємств Церсаніт – ТОВ «Церсаніт Трейд» у цьому році перейшло на облік до ГУ ДПС в Житомирській області. Засновники вирішили об’єднати ці підприємства. Отож, за результатами податкової перевірки «Церсаніт Трейд» нам сплатив до бюджету у І кварталі 19 млн грн», – розповів посадовець.

Скріншот з презентації звіту ГУ ДПС в Житомирській області за І квартал 2021 р.

За даними податківців, загалом платники, які обслуговуються в ГУ Державної податкової служби, упродовж І кварталу поточного року сплатили податків і платежів до зведеного бюджету на загальну суму 3,32 млрд грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини