Житомирський обласний ТЦК та СП пояснив, чому студентам вручають повістки

«Жителі Житомирщини скаржаться, начебто Житомирський районний ТЦК та СП відмовляє у відстрочці від мобілізації студентам магістратури денної форми навчання…»

Служба зв’язків з громадськістю Житомирського обласного ТЦК та СП оприлюднила роз’яснення.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає внесення змін до закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо скасування відстрочки для деяких студентів.

Жителі Житомирщини скаржаться, начебто Житомирський районний ТЦК та СП відмовляє у відстрочці від мобілізації студентам магістратури денної форми навчання. Студентам вручають повістку та направляють для проходження військово-лікарської комісії.

«Зміни до Закону не прийняті, а громадянам вручають повістки для того, щоб вони оновили дані та підтвердили факт навчання у навчальному закладі.

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” всі хто навчається зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) ТЦК та СП документи, довідку з відповідного навчального закладу.

Насправді, громадяни України які прибувають в ТЦК та СП для отримання відстрочки від мобілізації, направляються на ВЛК для обстеження та встановлення факту придатності до військової служби. Адже лише придатним надається відстрочка, а не придатні виключається з військового обліку», — зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, законопроєкт «Про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», підготовлений депутатом від партії «Слуга народу», представником президента в Конституційному суді Федором Веніславським, був зареєстрований у Верховній раді 4 вересня 2023 року.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини