В Ірпені знайшли наливайку, де можна розрахуватись «тисячею Зеленського»

Власник наливайки обхитрив обмеження і приймає розрахунок за пиво, сигарети, крупи та хліб «ковідною тисячею»

Жителі Ірпеня під Києвом змогли купити пиво, цигарки, крупи та хліб за «ковідну тисячу» у наливайці. В одному з кіосків з’явилось оголошення – приймаємо оплату «єПідтримкою». 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За словами мешканців цього району, найчастіше тисячу за щеплення тут витрачають на випивку. Журналісти стали свідками того, як чоловік без проблем отоварився пивом та сигаретами за ту ж «ковідну тисячу».

Сама продавчиня зізналася, що тут і справді можна все оплатити з «єПідтримки». Проте замовчує те, як саме вдалося обійти обмеження. Журналісти легко купили за вакцинальну тисячу пиво й сигарети, у звіті про витрати було вказано, що ці гроші пішли на розваги – нібито книги.

У Мінцифрі вже прокоментували таку ситуацію, переглянувши відеодокази. Там кажуть, що таке можливо, коли хитрі підприємці використовують термінали, виділені для одного бізнесу, для іншого або не для свого бізнесу взагалі. 

Згодом до кіоску приїхала поліція й поспілкувалася з власником кіоска. Він запевнив, що справді продає книги, але торгувати пивом вигідніше.

Нагадаємо, що 19 грудня в Україні стартувала держпрограма «єПідтримка», коли повністю вакциновані проти коронавірусу громадяни почали отримувати за це по 1 тис. грн. Витратити ці кошти можна на книги, концерти, театри, кінотеатри, спортзали й подорожі всередині країни. Для людей від 60 років цю програму розширили – вони можуть за вакцинальну тисячу придбати й ліки.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини