У серпні планують відкрити рух відбудованим мостом на трасі Київ – Іванків – Овруч

Міст матиме дві смуги, тротуар і велосипедну доріжку

До кінця літа обіцяють відкрити відбудований міст через річку Ірпінь на трасі Р-02 Київ – Іванків – Овруч.

Про це повідомив начальник Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області Руслан Ничік у своєму фейсбуці.

Цей міст зруйнували у лютому 2022-го, щоб забезпечити логістику між Києвом та населеними пунктами Вишгородського району. Згодом налагодили тимчасовий проїзд по мосту.

Восени минулого року розпочались роботи з капітального ремонту моста.

«За цей час підрядник виконав основні роботи на мосту: влаштовано пальові фундаменти та опори;  влаштовано балки прогонової будови; забетоновано монолітну залізобетонну плиту; влаштовано деформаційні шви на мосту; змонтовано системи водовідведення; встановлено бордюрний камінь; влаштовано велопішохідну доріжку та тротуар; встановлено перильне та бар’єрне огородження», — зазначив Ничік.

Наразі тривають роботи з улаштування гідроізоляції проїзної частини мосту, після чого влаштують нижній шар асфальтобетонного покриття.

Міст протяжністю 156 метрів матиме дві смуги руху, тротуар та велопішохідну доріжку. На мосту та підходах буде працювати автономне освітлення.

У листопаді 2022-го відбудували переправу біля Стоянки на Житомирській трасі.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини