«Перевіримо записи камер, але це нелогічно»: малинський перевізник прокоментував скаргу пасажирів

Мешканці громади розповіли про випадок, коли водій маршрутки начебто зумисне закрив перед ними двері

У телеграм-каналі «Малин | Новини Житомирщини» розгорілася дискусія щодо ситуації з громадським транспортом. Автор допису розповів, що сьогодні разом з однокурсницями йшли з Малинського коледжу на зупинку у Слобідці, на автобус №3. Втім, скористатися поїздкою їм так і не вдалося.

«За 100 м бачимо, що автобус зупиняється на зупинці і починаємо бігти до нього і махати руками, щоб почекав. Перед нами йшли теж хлопці з коледжу, яких він впустив за секунд 10 до того, як ми підбігли. Як тільки ми підбігаємо до автобуса, він закриває перед нами двері, і просто їде. До цього стояв весь цей час з відкритими дверима», — пише автор.

Запевняють, що водій їх начебто мусив бачити, але натомість зумисне проігнорував. Після цього компанії друзів довелося пішки йти у Малин. Дорогою назад той самий автобус їх також не підібрав:

«Не думаю, що ця ситуація є адекватною для водія, який возить студентів. Дуже хотілося б, щоб це більше не повторилося. Хіба в нього нема своїх дітей? Як би він вчинив в такій ситуації, якби там були його діти? Як би він сказав заплати 2 рази, то ми б заплатили. Хотіли поїхати назад із зупинки на коледж, щоб просто були сидячі місця, бо там важко залізти, і потім їхати на Малин. На дворі війна, і такі ситуації просто показують, що й досі у людей нема людяності».

Після цього допису у коментарях одразу почали розповідати про інші конфлікти із водіями місцевих маршруток.

Журналістка MALYN.MEDIA зателефонувала місцевому перевізнику Олександрові Столяру, автобуси якого їздять на цьому маршруті. Він одразу сказав, що кожна маршрутка обладнана відеокамерами, зафіксував час (випадок трапився о 14:10) і пообіцяв з’ясувати усі обставини прецеденту.

«Але одразу скажу, що це якось нелогічно, бо водій отримує зарплату завдяки пасажирам. А тут виходить, що він зумисно відмовляється від грошей. Для чого йому це? Я звісно ж розберуся з цим випадком, проте зараз більше схиляюся до думки, що він міг їх просто не побачити. Таке ж також може бути. Не обов’язково шукати одразу зраду», — зазначив Столяр.

З його слів, водії його підприємства не обмежують і кількості пільговиків у салоні.

«Возимо за один рейс по 4-5-6 пільговиків, і я завжди з водіями ці моменти проговорюю, тому для мене дивно чути про якісь конфліктні випадки. Втім, є і людський фактор, коли водій міг задуматися чи зосередитися на дорозі, й в результаті — не побачити.

Закликаю одразу усіх пасажирів при будь-яких неоднозначних ситуаціях фіксувати час поїздки і повідомляти нам за номером 093 160 29 20. Тільки наголошу, що записи з камер зберігаються впродовж однієї доби, тому важливо звернутися вчасно», — доповнив Олександр Столяр.

Також він не виключає, що ця ситуація розгорілася завдяки неприхильникам:

«Ці водії, на яких нарікають, вже шосту машину на фронт доставили. І це без будь-яких зборів, з моєї кишені. Я про це не поспішаю говорити, і в моїй діяльності чомусь бачать тільки погане. А, може, я й помиляюся і справді був прецедент. Повторюся: ми розберемося».

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини