Найбільший та найвищий за 16.5 млн грн: у Житомирі встановлять флагшток та облаштують сквер

50-метровий флагшток та стяг 14 метрів завдовжки планують встановити до річниці Незалежності.

Як повідомляє Житомир інфо, на сесії депутати проголосували за виділення на цей об’єкт 8,5 млн грн з міського бюджету. Ще 8 млн грн виділить Житомирська обласна рада.

«Зараз ви бачите останній варіант, який погоджений. Проєкт виготовлений, він проходить державну експертизу, сподіваюся, що на цьому тижні ми отримаємо позитивний експертний звіт. Вартість робіт орієнтовно становить 16,5 млн грн. На черговій сесії Житомирської обласної ради заплановано виділити як співфінансування для Житомирської міської ради в розмірі 8 млн грн на встановлення цього прапора», – каже директорка департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Інна Хоменко.

Загальна площа благоустрою 3 868 кв.м.

Реконструкція скверу передбачає розширення вхідної групи підходу до флагштока, заміну існуючого покриття, яке буде доступним для маломобільних верств населення, також з’явиться дві додаткових стежки та нове озеленення зі збереженням існуючих рослин.

«На встановлення прапора піде до 4 млн грн, решта – це на благоустрій скверу. 14х8 метрів – розмір прапора, висота флагштоку трохи більша за 50 метрів. Сам прапор ми плануємо замовити в Житомирській області, Коростенський завод, який може виготовити сам прапор. Вартість такого замовлення – 2,6 млн грн. Ще будуть кошти на фундамент. Решта – це підсвітка, благоустрій цього скверу. Давно планували разом з фондом GIZ зробити, і ця реконструкція скверу навколо прапора буде в концепції розвитку міста. Це буде зручний громадський простір, і це буде чудово», – розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини