Мін’юст судиться з КПУ в Житомирській області щодо повернення майна

У Малині під прицілом будинок по вулиці Чкалова, 1

Мін’юст звернувся до суду з позовами до організацій КПУ в Житомирській області та «комуністичних» благодійних фондів щодо скасування державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Про це пише Житомир.інфо.

В листопаді минулого року Міністерство юстиції затвердило перелік майна, коштів та інших активів забороненої судом Комуністичної партії України, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень, що передається у власність держави.

В оприлюдненому наказі від 7 листопада 2022 року були два нежитлових приміщення у Житомирській області: м. Коростень, вулиця Красіна, будинок 3, загальна площа 40,1 кв. м; м. Новоград-Волинський, вулиця Маркса Карла, будинок 6, загальна площа 59,6 кв. м.

Відповідачами по справі виступають дві благодійні організації: Благодійний фонд сприяння соціально незахищеним верствам населення – зареєстрований у Києві в 2007 році, керівник – Симоненко Андрій Петрович, син лідера КПУ Петра Симоненка; Житомирський обласний благодійний фонд «Данко» – зареєстрований в Житомирі у 2008 році, керівник – лідер місцевих комуністів, директор Житомирського агротехнічного коледжу Тимошенко Микола Михайлович.

Станом на 17 жовтня на розгляді в Господарському суді Житомирської області перебуває вісім справ за позовом Міністерства юстиції до осередків Компартії та двох благодійних фондів. Серед інших майно і в Малині:

«…визнати недійсним договір дарування нерухомого майна – житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами, загальною площею 80 кв.м, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., м.Малин, вул.Чкалова, буд.1, укладений 14.07.2015 між Малинською районною організацією Комуністичної партії України та Благодійною організацією «Благодійний фонд сприяння соціально незахищеним верствам населення»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини